0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Balsam & Krem

Balsam & Krem

Showing 13 – 13 of 13 results

SPRAY USHQYES ME GJETHE LAJTHIE - LEAVES

Për të gjitha tipet e flokutMe veprim të shpejtë ushqyes dhe hidratues.Me Ujë Aktiv të gjetheve të Lajthisë.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
1,700 L