0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Uncategorized

Vaji i kastorit dhe perfitimet e tij

Vaji i kastorit është një substancë që nxirret nga fara e bimës së kastorit (Ricinus communis). Ka një gamë të gjerë përfitimesh dhe përdorimesh,...

Vaji i fares se zeze per diabet, cfare thone studimet shkencore

Studimet shkencore kanë treguar se vaji i farës së zezë, veçanërisht ai i prodhuar nga fara e zezë, mund të ketë efekte të favorshme...

Vaji i farës së zezë, perdorimi dhe perfitimet e tij në trajtime shëndetësore

Vaji i farës së zezë, i njohur edhe si "vaji i nigellës", është një lloj vaji që ekstraktohet nga fara e një bimë të...

Produktet e fundit