0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

THYROID

1,900 L

Thyroid  është një pije me shije natyrale limoni, i cili ndihmon dhe rregullon funksionin e tiroides.

Jodi dhe seleni janë minerale që kontribuojnë në funksionimin normal të tiroides.

L-Tiroksina është një aminoacid, i rëndësishëm për ndërtimin e hormoneve të tiroides.

Ashwagandha është një bimë adaptogjene që na mbron nga stresi dhe si rrjedhim, zvogëlon nivelin e hormonit kortizol në gjak. Menaxhimi i kortizolit është një faktor shumë i rëndësishëm në funksionimin e saktë të tiroides.

Rekomandohet për:

  • Për cilindo që ka probleme me nënfunksionin e tiroideve.

Efektet

Mbështetje natyrale e tiroideve 

  • Jod, Selen dhe bime Ayurvedike
  • Ndihmon funksionin e tiroideve
  • Ndihmon në metabolizmin e trupit
  • Trajtim për Hipotiroidizmin

Përdorimi

Sasia e rekomanduar ditore është 5 g (1 lugë). Perziejeni në një gotë ujë dhe pijeni 30 min. para ushqimit.Këshilla:Sasia e rekomanduar ditore nuk duhet të tejkalohet.Mbajeni larg fëmijëve!Suplementi ushqimor nuk është një zëvendësues i një diete të ekuilibruar dhe të larmishme.Nuk rekomandohet gjatë periudhës së shtatzanisë dhe laktacionit.Nuk rekomandohet për personat me hipertension.Në rast se merrni medikamente për tiroidet, konsultohuni me mjekun tuaj.

Përbërësit

Maltodextrin, Ashwagandha powder (20%), Mg citrate, L-tyrosine vegan, anti-caking agent: Bamboo fiber, Kelp (2%), natural lemon aroma, red beet poëder, steviol glycosides, selenium.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “THYROID”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët