0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për zbokth SHAMPO KUNDËR ZBOKTHIT 1.5 250ml

SHAMPO KUNDËR ZBOKTHIT 1.5 250ml

900 L

SHAMPO PROFESIONALE

Me Çaj Jeshil dhe Borzilok.

Me përmbajtje Acidi Undecilenik i cili eleminon kruarjen.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Efektet

Shampo pastruese me veprim riekuilibrues për lëkurën e kokës me tëndencë zbokthi, tharje dhe rrjepje e skalpit, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore që ushqejnë flokun dhe skalpin. Përbërësit aktivë të kësaj shampoje janë Çaji Jeshil dhe Borziloku, të cilët ushtrojnë një veprim të fortë antioksidant dhe dermopastrues, duke i dhënë flokut vitalitet dhe energji.Në saj të një derivati special të Acidit Undecilenik, pastron lëkurën e kokës duke eleminuar kruarjen.

Përdorimi

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.Shplani flokun me ujë të bollshëm.Perfekt për përdorim të përditshëm edhe për lëkurë të ndjeshme dhe delikate.

Përbërësit

Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Hamamelis virginiana leaf water [Hamamelis virginiana (Witch hazel) leaf water], Camelia Sinensis Leaf Extract, Phenoxyethanol, Myristyl lactate, Sodium chloride, Sodium olivamphoacetate, Glycerin, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Potassium undecylenoyl hydrolyzed wheat protein, Ocimum basilicum oil [Ocimum basilicum (Basil) oil], Linalool, Benzoic acid, Citric acid, Pogostemon cablin oil, Tetrasodium glutamate diacetate, Glyceryl oleate, Dehydroacetic acid, Eugenol.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO KUNDËR ZBOKTHIT 1.5 250ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët