0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Mëlçia

Showing 13 – 16 of 16 results

Ofertë!

OK! STEROL FORTE

E testuar klinikisht me formulën 6-në-1 për reduktimin e kolesterolit të keqFormulë e patentuar Lipophytol®; rezultatet e para në vetëm 6 minuta.
  • E vërtetuar klinikisht se redukton në mënyrë natyrale nivelet e kolesterolit të keq
  • Përmirëson shëndetin e zemrës
  • Kontribuon në ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak
  • Përmirëson qarkullimin e gjakut
  • Ndihmon në normalizimin e nivelit të lipideve në gjak
  • Parandalon akumulimin e yndyrës rreth mëlçisë
Studimet kanë treguar se një ulje prej 10% e nivelit të kolesterolit në gjak ul rrezikun e sëmundjeve kardiovaskulare me 19% deri në 54%, në varësi të moshës.8 nga 10 përdorues kanë raportuar përmirësim të nivelit të kolesterolit pas vetëm 14 ditësh përdorimi.
Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.

SPIRULINA TABLETA BIO

Spirulina është një algë blu-jeshile që është konsideruar si një nga organizmat më të vjetër në tokë. Ajo rritet në ujërat e kripura, në ujëra të freskëta dhe burimet e ujërave të freskëta. Kush mund ta përdorë?Spirulina është më e përdorshme nga atletët të cilët nuk përdorin proteina shtazore, si dhe personat që vuajnë nga anemia ose që nuk marrin mjaftueshëm hekur nga ushqimet.Është një burim i pasur proteinash,rreth 60 -70% të përmbajtjes së saj. Proteinat kontribuojnë në rritjen e masës muskulore dhe shëndetin e kockave. Spirulina është e njohur më së shumti tek atletët dhe njerëzit të cilët nuk konsumojnë proteina shtazore.Është një normalizues i shkëlqyer i sasisë së sheqerit në gjak, dhe ndihmon në ruajtjen e peshës. Është një burim i pasur hekuri. Hekuri luan rol në funksionimin e sistemit imunitar dhe kontribuon në reduktimin e lodhjes
2,300 L

SPIRULINA TABLETS

Spirulina është një algë blu-jeshile që është konsideruar si një nga organizmat më të vjetër në tokë. Ajo rritet në ujërat e kripura, në ujëra të freskëta dhe burimet e ujërave të freskëta. Kush mund ta përdorë?Spirulina është më e përdorshme nga atletët të cilët nuk përdorin proteina shtazore, si dhe personat që vuajnë nga anemia ose që nuk marrin mjaftueshëm hekur nga ushqimet.Është një burim i pasur proteinash,rreth 60 -70% të përmbajtjes së saj. Proteinat kontribuojnë në rritjen e masës muskulore dhe shëndetin e kockave. Spirulina është e njohur më së shumti tek atletët dhe njerëzit të cilët nuk konsumojnë proteina shtazore.Është një normalizues i shkëlqyer i sasisë së sheqerit në gjak, dhe ndihmon në ruajtjen e peshës. Është një burim i pasur hekuri. Hekuri luan rol në funksionimin e sistemit imunitar dhe kontribuon në reduktimin e lodhjes
1,700 L

VAJ ESENCIAL RIGONI

VAJ ESENCIAL RIGONIVaji i rigonit është një vaj esencial i fuqishëm i nxjerrë nga bima e rigonit, i cili mund të konkurojë mjaft mirë me antiobiotikët, kur bëhet fjalë për trajtimin dhe parandalimin e llojeve të ndryshëm të infeksioneve.
2,000 L