0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Shampo Për flokë delikatë ose të dëmtuar

Për flokë delikatë ose të dëmtuar

Showing 13 – 19 of 19 results

SHAMPO PËR FLOKË TË LYER,TË DJEGUR OSE TË DEKOLORUAR 1.6 250ml

SHAMPO PROFESIONALEMbron ngjyrën e flokut duke e ristrukturuar dhe riparuar                    Me Fitokeratinë Orizi.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË & TË DOBËT - LEAVES

Shampo me ekstrakt Bambuje.Ushqyese dhe forcuese.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,200 L

SHAMPO RIGJENERUESE ME VAJ ARGANI 1.4 1L

SHAMPO PROFESIONALEPër flokë shumë të thatë, të dëmtuar dhe të dekoloruar.Me Vaj Argani dhe derivate bimore.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
2,500 L

SHAMPO RIGJENERUESE ME VAJ ARGANI 1.4 250ml

SHAMPO PROFESIONALEPër flokë shumë të thatë, të dëmtuar dhe të dekoloruar.Me Vaj Argani dhe derivate bimore.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L

SHAMPO VOLUMIZUESE

  • Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
  • E çertifikuar Bio-Organike
  • Për të gjitha tipet e flokut.
  • Me ekstrakt Qitro dhe Çaj Jeshil të fermentuar.
1,500 L

SHAMPO VOLUMIZUESE ME AGRUME 1.1 1L

SHAMPO PROFESIONALEPër flokë të hollë dhe me tendencë yndyre.Shampo natyrale volumizuese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore. Përbërësit aktivë të kësaj shampoje janë vajrat esencialë të Limonit, Portokallit dhe Bergamotos, të cilët i bëjnë flokët të freskët, me shkëlqim dhe me volum.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
2,500 L

SHAMPO VOLUMIZUESE ME AGRUME 1.1 250ml

SHAMPO PROFESIONALEPër flokë të hollë dhe me tendencë yndyre.Shampo natyrale volumizuese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore. Përbërësit aktivë të kësaj shampoje janë vajrat esencialë të Limonit, Portokallit dhe Bergamotos, të cilët i bëjnë flokët të freskët, me shkëlqim dhe me volum.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L