0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Shampo Për flokë delikatë ose të dëmtuar

Për flokë delikatë ose të dëmtuar

Showing 1 – 12 of 19 results

SCRUB DETOX PËR SKALP & FLOKË

Scrub për një pastrim të thellë, për të forcuar skalpin dhe për të pasur flokë me shkëlqim.I përshtatshëm për personat me prirje për zbokth, kruarje të skalpit, si dhe për të gjithë personat që duan flokë të shëndetshëm!
1,300 L

SHAMPO ANTI-YELLOW 1.9

SHAMPO PROFESIONALEPër flokët bjondë, gri/të bardhë, dhe të dekoloruar.Ndalon zverdhjen e flokut.Rikthen shkëlqimin natyral.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L

SHAMPO FORCUESE 1.3

SHAMPO PROFESIONALE
Për përdorim të përditshëmE këshillueshme veçanërisht për personat që frekuentojnë pishinën dhe palestrën.Me Vajra esencialë të Livandos, Rozmarinës dhe Ekualiptit.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L2,500 L

SHAMPO FORCUESE ANTI AGE - LEAVES

Shampo me ekstrakt Ginkgo Biloba.Forcuese, me efekt anti-ageParandalon rënien e flokutNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,200 L

SHAMPO FORCUESE PËR FLOKË TË DOBËT 1.7 250ml

SHAMPO PROFESIONALEMe Piper të Zi dhe Mente, të cilët parandalojnë rënien e flokut.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L

SHAMPO ME ACID JALURONIK

Për një trajtim rigjenerues, rihidratues dhe tonifikues.Me veprim anti-age.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,500 L

SHAMPO ME MARULA & SHEGË

  • E çertifikuar Bio-Organike
  • Për të gjitha tipet e flokut.
  • Me vaj Marula dhe Shegë të fermentuar.
1,500 L

SHAMPO PËR FLOKË BIONDË OSE DELIKATË 250ml

Shampo Argital për flokë bjondë apo delikatë i bën flokët e shëndetshëm dhe të fortë dhe ka një veprim ndriçues, duke u përkujdesur për flokët bjondë.Shampoja për flokë bjondë ose delikate me argjile të gjelbërt dhe ekstrakt lule të kamomilit është veçanërisht i rekomanduar për flokë të dobët e të hollë, argjila e gjelbër forcon dhe trash fijet e flokut, ndërsa ekstrakti i kamomilit i rigjeneron duke i dhënë një shkëlqim të dukshëm.Produkt pa konservant
1,500 L

SHAMPO PËR FLOKË BIONDË OSE DELIKATË 500ml

Shampo Argital për flokë bjondë apo delikatë i bën flokët e shëndetshëm dhe të fortë dhe ka një veprim ndriçues, duke u përkujdesur për flokët bjondë.Shampoja për flokë bjondë ose delikate me argjile të gjelbërt dhe ekstrakt lule të kamomilit është veçanërisht i rekomanduar për flokë të dobët e të hollë, argjila e gjelbër forcon dhe trash fijet e flokut, ndërsa ekstrakti i kamomilit i rigjeneron duke i dhënë një shkëlqim të dukshëm.Produkt pa konservant
2,100 L

SHAMPO PËR FLOKË DELIKATË 150ml

Shampo për flokë delikatë, të dobët, me lëkurë të ndjeshme, me tendencë rënie.Përzierja e vajrave esencialë të pastër 100% të Dafinës (Laurus nobilis), Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Livandos Hibride (Lavendula hybrida) dhe mandarinës (Citrus aurantium) ushtrojnë një veprim qetësues në lëkurën e ndjeshme si dhe kanë efekt mbrojtës dhe ushqyes për flokun. PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
1,400 L

SHAMPO PËR FLOKË DELIKATË 1L

Shampo për flokë delikatë, të dobët, me lëkurë të ndjeshme, me tendencë rënie.Përzierja e vajrave esencialë të pastër 100% të Dafinës (Laurus nobilis), Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Livandos Hibride (Lavendula hybrida) dhe mandarinës (Citrus aurantium) ushtrojnë një veprim qetësues në lëkurën e ndjeshme si dhe kanë efekt mbrojtës dhe ushqyes për flokun. PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
4,000 L

SHAMPO PËR FLOKË TË LYER,TË DJEGUR OSE TË DEKOLORUAR 1.6 1L

SHAMPO PROFESIONALEMbron ngjyrën e flokut duke e ristrukturuar dhe riparuar                    Me Fitokeratinë Orizi.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
2,500 L